Stánkový Prodej

Hledáte ideální místo pro svůj stánkový prodej? Už nehledejte! Máme pro vás jedinečnou nabídku pronájmu pozemku, který vám poskytne ten nejlepší základ pro váš úspěšný obchod.

Poloha, která přitahuje!

Náš pozemek se nachází vedle frekventované silnice, která je proslulá svou hojnou frekventovaností. Silnice Havlíčkův Brod směr Jihlava na proti čerpací stanici SHELL.

Prostor pro rozvoj vašeho podnikání

S rozměry, které jsou ideální pro stánkový prodej, máte dostatek místa pro svou prezentaci, produktovou nabídku a pohodlný pohyb. Náš pozemek vám umožní hravě přilákat pozornost a získat nové zákazníky.

Výhodné podmínky pronájmu

Ceníme si inovativních a ambiciózních podnikatelů, a proto jsme připraveni nabídnout výhodné podmínky pronájmu našeho pozemku. Máte tak jedinečnou příležitost rozvíjet svůj byznys bez nadměrných finančních zátěží.

  • Den 500 Kč + Elektrika
  • Týden 2500 Kč + Elektrika
  • Měsíc 5 000 Kč + Elektrika

Nenechte si tuto výjimečnou nabídku ujít! Ozvěte se nám co nejdříve a domluvíme si osobní prohlídku pozemku, abyste mohli začít svůj stánkový prodej

 

ParkingHB - Autodoprava, autobazar, autozastavarna, parkovani osobní auta, karavany, odtah vozidel, uskladneni materialu, reklama, moto srazy
Sdílej ParkingHB